Výber podľa Eriky

Výber vín podľa Eriky

Skladom (> 5 ks)
€77 €63,60 / ks €63,60 / 1 ks
Kategória: MIX KARTÓNY
erika2
Akcia
€77

Výber vín podľa Eriky.

 

Furmint samotok 2018 je príjemné suché osvieženie, ktoré vás určite poteší. Nakoľko má osviežujúce kyselinky a príjemnú mineralitu veľmi sa hodí na teplejšie dni, ktoré nás teraz čakajú.

Roňava 2016, suché je kupážou v dominante Furmintu a následne Lipoviny. Vyzrievalo 2 roky na dubových doskách, čím získalo plnú chuť.   

Kiss Fizz je ľahké svieže perlivé vínko s krásnou ovocnou aromatikou po šťavnatých čerešniach. Toto vínko je príjemnou kombináciou Frankovky, Alibernetu a samorodej Izabely.

Macik Cuvée Petit 2017 doplnilo rodinu Macik Cuvée o mladšieho brata, ktorý vás prekvapí svojou ľahkosťou a sviežosťou.

Tokajské samorodné sladké 2005 je skutočná klasika z rodiny tokajských vín. Určite poteší ako prípitok, alebo ako sladká bodka po dlhom vyčerpávajúcom pracovnom dni.

Simoni Brut 2016 je vyrobené z Lipoviny. Hrozno pochádza zo Šimonovho vrchu a preto je nazvané podľa nášho  syna Šimona. Tento špičkový produkt, ktorý si sami dorábame poteší aj tých najnáročnejších či už ako krásny darček, alebo príjemné spestrenie romantického večera vo dvojici.

Chcete ostať zdravý? Určte si pochutnajte na kvalitnom slovenskom mede. Náš agátový je určite tá správna voľba. Teda priatelia na zdravie a dobrú chuť.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: