URBAN- ochutnávka vína v kaštieli

Tokaj_Regnum_URBAN2024_25.05.2024

 

 

Ochutnajte jedinečné vína na podujatí URBAN ochutnávka vína v kaštieli. 

Milovníci vína, pozývame Vás na nezabudnuteľný zážitok - ochutnávku vína v prekrásnom prostredí Rákócziho kaštiela v Borši. Toto podujatie, sa uskutoční dňa 25. mája 2024 a pripravujeme pre vás skutočne jedinečný zážitok. Všetci vinári na jednom mieste od 12:00- 20:00.  

 

Rákócziho kaštieľ v Borši poskytuje ideálne prostredie na oddych a relaxáciu. Spájame túto atmosféru s vynikajúcimi tokajskými vínam a miestnymi špecialitami, aby sme vytvorili nezabudnuteľný zážitok pre Vás a vašich blízkych.

Naši Tokajský vínari zo združenia Tokaj Regnu, Vám prinášajú výber z najlepších tokajských vín priamo na jednom mieste. Okrem výnimočných vín vás čaká aj sprievodný program. 

Počet vstupeniek je obmedzený, preto vám odporúčame si ich zakúpiť vopred vopred.

 

Predpredaj vstupeniek je priamo tu na tomto linku: 

 

rezervovať a kúpiť vstupenku na URBAN 2024

 

V prípade otázok alebo problémov s platbou sme Vám dispozícií a to buď telefonicky na čísle 0903 608 865 počas pracovných dní od 9:00 do 15:00, alebo e-mailom na adrese tokajregnum@tokajregnum.sk 

 

Nenechajte si ujsť túto výnimočnú príležitosť na objavovanie a obohacovanie vašich zmyslov v jedinečnom prostredí Rákócziho kaštiela v Borši.

Tešíme sa na vás na podujatí URBAN 2024!

 

Doprava: individuálne alebo vlakom priamo do stanice Borša. 

 
 
 
 
 
Späť do obchodu