VÍNO, Strana 2

TOKAJ GRAND, SAMOTOK, ROSÉ, TOKAJ CLASSIC, SEKT:

#ShowMore#

TOKAJ GRAND: prvé moderné vína z TOKAJ MACIK WINERY, ktoré začali búrať mýtus o tom, že tokajské nieje sladké a ťažké víno. Nájdete tu veľké vína z veľkých ročníkov- od neskorého zberu až po cibébový výber. Mohutné, plné, no stále moderné vína  zo starých koreňov z BIO vinohradu.  


SAMOTOK-FREERUN: vína boli vyrobené z panenských zberov a z nelisovaného hrozna, pochádzajúceho z BIO vinohradu. Po chladnej macerácií, gravitáciou sme získali jemný mušt, pre jemné vína. Mušty boli čírené len gravitáciou, pri kryo-sedimentácií. Aj vďaka nízkym teplotám počas kvasenia, vznikli veľmi jemné, svieže a aromatické vína


ROSÉ: FRANKOVKA ROSÉ alebo nové BODROG ROSÉ- vína vyrobené z najnižšie položenej vinice na Slovensku. Podložie čistého piesku dodáva týmto vínam úplne odlišných charakter. Samotok z Frankovky je intezívne aromatické víno a BODROG ROSÉ je zase plnšie ružové víno z Alibernetu a Pinot Noir. 


FIZZ: Biele, ružové alebo červené vína vyrobené s jemným perlením, Vás prekvapia svojou sviežosťou a to je to, čo budete na nich milovať.  


RIEKY: Vína pomenované podľa riek sú nové cuvée vína, ktoré fermentovali a vyzrievali s dubovým drevom. Ide o mohutnejšie a extraktívnejšie biele- ROŇAVA a červené vína- BODROG a TISA


SEKT: Milovníci "Šampanského" pozor, lebo prichádzajú vína vyrobené tradičnou metódou- prvé tokajské sekty alebo prvý červený sekt z TOKAJ MACIK WINERY!  


TOKAJ CLASSIC: Najvzácnejšie tokajské vína, vína zo stredovekej tufovej pivnice. Vína, ktoré milovali králi, pil aj pápež, vína s histório. Jedinečné tokajské vína z veľkých ročníkov!


 

Najpredávanejšie

ronava foto
Rieky- ROŇAVA
Novinka
145
 
€11,50
bodrog
Rieky- BODROG
Novinka Tip
144
 
€11,50
tisa2
Rieky- TISA
Novinka
146
 
€11,50
furmint neskory zber
 
€9,90
lipovina neskory zber
 
€9,90
MONO
€12,80

MOderné a NOvé! Víno, ktoré sa preslávilo vo svete. 

112
eric sekt
€21,60

SEKT Eric BRUT- 100% FURMINT 

2112
vesely Santa 1 1
–50 %
€22,80

VESELÝ SANTA- 6 fliaš AKCIOVÉ BALENIE

408
vesely santa biele grafika
–50 %
od €4,50

Veselý Santa- je originálne biele vianočné víno.

414/1X
vesely santa cervene grafika
–41 %
€4,50

Veselý Santa- je originálne červené vianočné víno.

2608
Hore
25 položiek celkom